Meist

Meie koolis käib õppimine peamiselt läbi mängu ehk nagu öeldakse „mängeldes läbi elu“! Kui tuua paralleele inimlaste ja koeralaste õpetamise vahel, siis tuntud vene psühholoog Lev Võgotski on öelnud, et mäng on lapse arengu alus. Mängimine on laste igapäeva loomulik osa, kuid samas ei ole tegemist niisama ajaviitmise moodusega, vaid emotsionaalses ja füüsilises arengus ääretult vajalik tegevus. Mängu kaudu laps õpib ja teeb seda enesele märkamatult ning rõõmuga. Nii on ka koertega! Koerad õpivad mängides suurima hea meelega uusi oskusi nii igapäeva eluks, kui ka erinevate spordialade tarbeks. Ja kui mängimine koertele tegelikult meeldib, siis miks mitte seda kasutada?! Koolis õpimegi koos koeraga mängima ja muuhulgas ka uusi teadmisi erinevate tegevuste osas nagu omal kohal olemine, kontakti võtmine ja hoidmine ning palju muud vajalikku ning lõbusat. Meie soov on pakkuda trenne, kus nii koer, kui ka koeraga kaasas olev inimene tunneksid ennast hästi, mugavalt ja, et mõlemal oleks lihtsalt „fun“ olla! Seepärast kasutame vaid positiivset preemiapõhist koolitamist, mille hulka kuulub nii mäng, kui ka maiused ehk toit ning palju palju kiitmist. Me teame, et koeri saab edukalt õpetada mängides, kasutamata karistust ja hirmutamist. Suures koguses inspiratsiooni oleme saanud UK- Absolute Dogs kommuunist. 

Omanike ja koolitajate kogukond, keda ühendab veendumus, et mängides on võimalik saavutada kõike! Et  oma koertega suurepäraste tulemusteni jõuda- on vaja vaid positiivseid meetodeid.

Seega, kui soovid oma koeraga lõbusasti aega veeta ja samas õppida uusi koosveetmise võimalusi, ootame Sind ja Sinu lemmikut trenni!

Koertekool Sõprus